O MNĚ

Počátek sahá do historie

Na základní škole jsem byl fanatickým konzumentem bramborových lupínků, instantních polévek a dalších podobných lahůdek ve velkém.

Jako děcko jsem byl také poměrně silný alergik a sezónní rýma se na mě každé léto s gustem vyřádila.

Právě v té době už to naši maminu přestalo bavit a našla mi doktora čínské medicíny. Ten mi předepsal magické kuličky a změnu stravy. Léky a přístup ke stravě udělaly zázrak. Téměř jsem se zbavil všech příznaků rýmy během pár týdnů.

Pochopil jsem, že klíčovou roli nehrály tolik pilulky, jako právě strava. Po změně jsem zjistil, že jsem schopný běhat, dál, skákat výš a mlátit do tenisového míčku silněji, než kdykoliv předtím. Od té doby se věnuji problematice zdravé stravy.

Zpátky do současnosti

Smoothie mne chytlo nedávno coby poměrně nový trend zdravého životního stylu

Protože mám rád vybírat pro sebe to nejlepší věnoval jsem výběru toho pravého mixéru nějaký ten čas. Tak vznikl i nápad podělit se o zkušenosti s ostatními lidmi.

Autentická zkušenost

Každý mixér, o kterém tu čtete prošel mýma rukama a osobně jsem jej otestoval. Všechny klady i zápory. Co mě bavilo a co ne. Všechno sepisuji do podrobných recenzí tak, abyste si udělali ucelený obraz a nesbírali jen střípky z internetu.

Přeji Vám příjemné mixování a ať už vyberete jakýkoliv mixér, ať vám přináší zdraví a radost 🙂

Kuba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODKAZ NA DISCLAIMER WEBU: https://wp.me/p8Q6RM-fd